KONAČNA RANG LISTA

USPJEŠNI STUDENTI

1 Stefan Lopatić (9,46) Filozofski fakultet (Istorija) 18
2 Žaklina Forcan (9,00) Medicinski fakultet 16
3 Dejan Kovačević (8,56) Akademija likovnih umjetnosti 16
4 Jana Pavlović (8,88) Filozofski fakultet (Ruski i srpski jezik) 14
5 Nikolina Begović (8,85) Farmaceutski fakultet 14
6 Nikolina Kovač (8,72) Farmaceutski fakultet 14
7 Vedrana Granić (8,60) Ekonomski fakultet (Turizam i hotelijerstvo) 14
8 Ana Gutalj (8,75) Prirodno matematički fakultet (Biologija) 12
9 Ana Kostović (8,73) Ekonomski fakultet (Opšta ekonomija) 12
10 Lazar Škobo (8,63) Filozofski fakultet (Istorija) 12
11 Anja Jovičić (8,62) Elektrotehnički fakultet (Energetika) 12
12 Sara Lučić (8,50) Fakultet fizičkog vaspitanja 12
13 Dušica Blagojević (8,50) Ekonomski fakultet (Turizam i hotelijerstvo) 10
14 Stefani Vukašinović (8,50) Filozofski fakultet (Ruski i srpski jezik) 10

OSTALI STUDENTI

1 Nevena Marković (7,86) Filozofski fakultet (Ruski i srpski jezik) 16
2 Anja Rulj (8,11) Medicinski fakultet 14
3 Jelena Stanar (7,89) Ekonomski fakultet 14
4 Miroslav Gagović (7,50) Filozofski fakultet (Psihologija) 13
5 Ana Kušić (8,26) Filozofski fakultet (Engleski jezik i književnost) 12
6 Svjetlana Cicović (7,85) Filozofski fakultet (Razredna nastava) 12
7 Anamarija Gaon (8,25) Ekonomski fakultet (Turizam i hotelijerstvo) 11
8 Sara Gavrilović (8,25) Poljoprivredni fakultet 11
9 Ognjen Veselinović (8,20) Filozofski fakultet (Matematika i fizika) 11
10 Marko Simović (8,13) Ekonomski fakultet (Turizam i hotelijerstvo) 11
11 Anđela Cicović (8,32) Filozofski fakultet (Njemački jezik i književnost) 10
12 Marko Jovičić (7,65) Filozofski fakultet (Psihologija) 10
13 Srđan Lopatić (8,20) Filozofski fakultet (Psihologija) 9
14 Mihajlo Antonić (7,92) Elektrotehnički fakultet (Računarstvo i informatika) 9
15 Filip Gaco (7,50) Građevinski fakultet 9
16 Danka Božović (8,09) Pravni fakultet 8
17 Miljana Kapuran (7,52) Ekonomski fakultet (Opšta ekonomija) 8
18 Jovana Arnaut (8,00) Ekonomski fakultet (Opšta ekonomija) 7
19 Kristijan Mićić (7,90) Mašinski fakultet 7
20 Jovana Simović (7,63) Ekonomski fakultet (Turizam i hotelijerstvo) 7
21 Nikola Kusmuk (7,53) Građevinski fakultet 7
22 Nikolina Gavrilović (7,53) Filozofski fakultet (Njemački jezik i književnost) 7
23 Stefan Slijepčević (7,88) Ekonomski fakultet (Opšta ekonomija) 6
24 Nataša Marinković (7,62) Medicinski fakultet 6
25 Sanja Kusmuk (7,50) Fakultet fizičkog vaspitanja 6
26 Bogdan Madžgalj (7,64) Elektrotehnički fakultet 4
27 Dušan Šarac (7,53) Fakultet političkih nauka 4

Uspješni studenti: 14 stipendija.
Ostali studenti: 27 stipendija.
Ukupno: 41 stipendija.

Načelnik donosi rješenje o dodjeli stipendije.
Rješenje načelnika je konačno.
Na osnovu konačnog rješenja o dodjeli stipendije, opština i korisnik stipendije zaključuju ugovor o stipendiranju. Termin potpisivanja ugovora biće naknadno određen, a o istom će biti obavješteni svi studenti koji su ostvarili pravo na stipendiju.

N A Č E L N I K
Boško Jugović