ОГЛАС О ЛОКАЦИЈАМА  БИРАЧКИХ МЈЕСТА  НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ ПАЛЕ

001 Аи Б: ОСНОВНА ШКОЛА „ПАЛЕ“: ул. Милутина Миланковића, Ћирила и Методија, Проте Матеје Ненадовића.

002 А и Б ЗГРАДА ШУМСКОГ ГАЗДИНСТВА „ЈАХОРИНА“: ул. Немањина, Цара Лазара, Бријежђа, Меше Селимовића, Српских ратника, Милорада Лоловића, Влајка Петровића и Новаково брдо.

003 А и Б  ЗГРАДА ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈЕ: ул.Доброслава Јевђевића и 4. јуни

004 ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА РАДНА ЈЕДИНИЦА: ул. Бошка Југовића, Карађорђева, Луке Вукајловића, Трифка Грабежа и Душка Радовића.

005 КУЋА ЛАКИЋ МИЛАНА: Доњи  Прибањ, Требевићка, Радоњићи, Срђана Кнежевића, 3. април, Петра Пандуревића.

006 ВАТРОГАСНИ ДОМ: Горње Пале, Сердар Јанка Вукотића, Надежде Петровић, Царице Милице, Војислава Илића и Јелашје.

007 СРЕДЊОШКОЛСКИ ЦЕНТАР 1:  Бранка Радичевића, Цетињска, Дринска, Ђуре Јакшића, Његошева, Виктора Игоа, Универзитетска.

008 МЈЕСНА ЗАЈЕДНИЦА КОРАН: Исидоре Секулић, Иве Андрића, Коран, Лава Толстоја, Николе Пашића, Олге Дедијер, Змај Јовина, Јефта Дедијера.

009 ЈАСИК- ШКОЛА  ЈАСИК: Јасик, Челина, Веселиновац, Касидоли, Липа, Луке, Ступањ, Павловац, Удеж, Влаховић.

010 ЈАХОРИНА- ОБЈЕКАТ „СПОРТ“ РАДИВОЈЕ ГРАНЗОВ: Јахорина, Милоша Црњанског и Олимпијска.

011 БРЕЗОВИЦЕ- ШКОЛА БРЕЗОВИЦЕ: Брезовице и Бјелогорци.

012: СУМБУЛОВАЦ- ОБЈЕКАТ МИНИЋ САВО: Браја, Горња Љубогошта, Јеловци, Рогоушићи, Доње Сињево, Горње Сињево, Сињево, Сумбуловац, Алино брдо.

013 КАДИНО СЕЛО- школа: Кадино село и Костреша.

014 А,Б и Ц : ШКОЛА МОКРО: Бљуштевац, Градац, Паоци, Крачуле, Крачице, Мокро, Штација, Јањино брдо, Прутине, Пустопоље, Лазе Лазаревића, Максима Горког, Милана Топлице, Војводе Степе, Бановине, Девет Југовића, Бановине, Пут Сарајевско- Романијског корпуса.

015 КУЛТУРНИ ЦЕНТАР- ЗГРАДА КУЛТУРНОГ ЦЕНТРА: Романијска, Солунских добровољаца и Старине Новака.

016 ДОЊА ЉУБОГОШТА- КУЋА ЧАЈЕВИЋ МИЛИВОЈЕ: Доња Љубогошта и Хан Дервента.

017 ГОРЊИ ПРИБАЊ- КУЋА КЛАЧАР МИЛЕ: Брдо, Долови, Драгуље, Горњи Прибањ и Прибањска улица.

018 ПРАЧА- МЈЕСНА ЗАЈЕДНИЦА ПРАЧА: Прача и Поткоран.

019 ПОНОР- КУЋА БОГДАНОВИЋ МИЛОМИР: Брњица, Букве, Пљевљача, Доња Винча, Горња Винча, Јакшин до, Понор и Виноград.

020 БОГОВИЋИ- ОБЈЕКАТ СТОЈАН СУБОТИЋ: Боговићи, Буђ, Добра вода, Миошићи, Подлозник.

021 СТАЈНА- ПЛАНИНАРСКИ ДОМ: Космај, Подмједеник, Росуље и Стајна.

022 ХОТОЧИНА- ЛОВАЧКИ ДОМ: Хоточина.

023 ПОДВИТЕЗ- ШКОЛА ПОДВИТЕЗ: Ћемановићи, Доње цареве воде, Доњи Репци, Горњи Репци, Јавор, Горовићи, Доњи Репци, Подвитез, Југ Богдана, Ивана Косанчића, Пушкибнова, Војводе Мишића, Стевана Дечанског, Ивана Косанчића, Пушкинова.

024 СЈЕТЛИНА- КУЋА ВУКОВИЋ ВЕЉКЕ: Глуховићи, Раките, Газиводе, Шип и Сјетлина.

025 СТАМБУЛЧИЋ- ОБЈЕКАТ ДИФ: Стамбулчић.

026 ПОДГРАБ- ОСНОВНА ШКОЛА ПОДГРАБ: Присоје, Модрик, Николићи, Граб, Грачаничка, Панчићева, Подграб, Ужичка.

027 САИЦЕ- КУЋА КОВАЧ ПЕРО: Гуте, Осатница, Братељевићи, Ковачићи, Лисовићи, Нехорићи, Рачиновићи, Саице и Средње.

028 КУЛТУРНИ ЦЕНТАР- ЗГРАДА КУЛТУРНОГ ЦЕНТРА: Меше Селимовића, Гаврила Принципа, Алексе Шантића, Каловита брда, Петра Кочића, Стјепана Лучића, Селишта, Раковац, Петра I Карађорђевића.

029 СРЕДЊОШКОЛСКИ ЦЕНТАР 2: Беговина, Гареж, Малинци, Улићи, Ђоковац, Симе Матавуља, Ускочка, Јована Цвијића, Магистрални пут, Врело Миљацке, Рајка Кушића, Доситеја Обрадовића, Проте Матеје Ненадовића.

030 ОБИЛИЋЕВО- ШКОЛА „СРБИЈА“: Обилићево, Београдска, Добровољних давалаца крви, Јована Дучића и Михајла Пупина.

031 ОБИЛИЋЕВО- ШКОЛА „СРБИЈА“: Криваче, Десанке Максимовић, Хајдук Вељкова, Војводе Радомира Путника и Младена Тодоровића.

032 ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА-ПРОСТОР ГОРАН ГЛУХОВИЋ: Бранка Ћопића, Милана Симовића, Николе Тесле, Вука Караџића.

033 КУЋА КУСМУК ЖЕЉКО: Филипа Вишњића, Јахоринска, Вујалице, Жељезничка, Веселина Лучића, 3. април.

034 КУЛТУРНИ ЦЕНТАР- ЗГРАДА КУЛТУРНОГ ЦЕНТРА: Криводоли, Светосавска, Криж, Трчине, Дели Радивоја, Светозара Ћоровића, Илије Гарашанина и Соколска.

501 III- ЗГРАДА КУЛТУРНОГ ЦЕНТРА.


Пале, 20.09.2018. године
ОПШТИНСКА ИЗБОРНА КОМИСИЈА ПАЛЕ